Vokiečių aviganių ir pitbulių mišrūnas: Viskas, ką turėtumėte apie tai žinoti

By , in Gyvūnai on .

Žmonės paprastai galvoja, kad vokiečių aviganių pitbulių mišrūnas yra natūraliai išvestas šuo. Tačiau jie yra dviejų labai skirtingų veislių šunys, ir kiekvienas iš jų turi savo asmenybę ir fizinius bruožus. Dėl šios priežasties vokiečių aviganių pitbulterjerų mišrūnas yra puikus šuo, atsiradęs sukergus šias dvi veisles. Aptarkime viską apie vokiečių aviganio pitbulio mišrūną!

Kas yra vokiečių aviganių pitbulterjerų mišrūnas

Sukergus vokiečių aviganį ir pitbulį, gaunamas nuostabus šuo, vadinamas vokiečių aviganio pitbulio mišrūnu. Jie yra maždaug mažo šuns dydžio ir ramaus charakterio.

Atrodo, kad veisėjams pavyko sukurti hibridą, pasižymintį ieškomomis savybėmis. Žmonės mano, kad vokiečių aviganis ir pitbulis yra dvi populiariausios šunų veislės, sugebėjusios užkariauti šunų mylėtojų širdis visame pasaulyje.

Vokiečių aviganių ir pitbulterjerų mišrūnas Išvaizda

Vokiečių aviganis ir pitbulis iš išvaizdos per daug nesiskiria vienas nuo kito, nes jų abiejų kūno sandara gana panaši. Kita vertus, vokiečių aviganiai linkę turėti šiek tiek daugiau raumenų masės ir kompaktiškesnį kūną, o pitbulai atrodo liesesni ir labiau subalansuoti. Galimus vokiečių aviganių pitbulų mišrūno paveldimus bruožus visiškai kontroliuoja jo genai. Pitbulio galva yra labai didelė ir matoma iš tolo. Jis turi mažas, toli viena nuo kitos nutolusias akis ir iš dalies arba visiškai atsikišusias ausis.

Kita vertus, vokiečių aviganio galva yra tinkamo dydžio, o jo nosies tiltas yra kupolo formos. Su šiuo brachicefaliniu bruožu sunku kovoti, jis dažnai susijęs su kvėpavimo ir kūno temperatūros sutrikimais.

Vokiečių aviganių pitbuliai mišrūnai Dydis

Vokiečių aviganių pitbulterjerų mišrūnas paprastai sveria nuo 72 iki 118 kg ir yra nuo 18 iki 24 cm ūgio. Tai yra daugiau to paties dydžio diapazonas, kaip ir vokiečių aviganio, kuris, kaip matyti, turi aiškią įtaką šio mišrūno dydžiui. Dėl šios priežasties vokiečių aviganiai dažnai naudojami vietoj pitbulų kaip patelės, kad galėtų nešioti šuniukus, kurie būtų per dideli mažam pitbulio kūnui.

Nors vokiečių aviganių ir pitbulų mišrūnas atrodo bauginančiai, tai labai meilus ir rūpestingas šuo, mėgstantis leisti laiką su šeima. Nors lauke, kaip ir bet kuris kitas šuo, jie gali gaudyti graužikus ir zuikius, vokiečių aviganių pitbulterjerų mišrūnas turėtų sugyventi su visais kitais jūsų namuose esančiais naminiais gyvūnais, jei bus pakankamai anksti socializuotas.

Savo vokiečių aviganių pitbulterjerų mišrūnui turite parodyti, kad esate gaujos lyderis, kad jis žinotų, jog negali daryti, ko nori. Kol jie žino, kas čia vadovauja, vokiečių aviganių pitbulterjerų mišrūną lengva dresuoti. Tik įsitikinkite, kad laikotės drausmės ir niekada netaikysite fizinių bausmių. Dėl to jūsų šuo gali tapti agresyvesnis.

Vokiečių aviganių mišrūno bruožai Kailis arba kailis.

Dažniausiai vokiečių aviganių pitbulių mišrūno kailis yra trumpas, paprastas ir sudarytas tik iš vieno sluoksnio, kaip ir Karolinos šuns vokiečių aviganių mišrūno. Yra tikimybė, kad jis bus tik vienos spalvos, pavyzdžiui, juodos, rudos arba raudonos. Jis taip pat gali būti šių pagrindinių spalvų mišinys su baltais ženklais, sudarytas iš dviejų spalvų. Galiausiai vokiečių aviganių pitbulterjerų mišrūnas gali gauti kailio raštų mutacijų iš bet kurio iš tėvų, pavyzdžiui, merle arba fawn.

Vokiečių aviganis pitbulis mišinys Reikalavimai fiziniam krūviui

AKC duomenimis, vokiečių aviganių pitbulterjerų mišrūnui rekomenduojama kasdien skirti 50-60 minučių mankštos. Jei vokiečių aviganių pitbulterjerų mišrūnas negaus pakankamai fizinio krūvio, jis greičiausiai nuobodžiaus ir pradės kramtyti baldus ar bet ką kitą, ką ras.

  1. Kai kalbama apie vaikus, vokiečių aviganiu niekada negalima pasitikėti

Pitbuliai ir vokiečių aviganiai mėgsta būti šalia vaikų, ypač tų, su kuriais užaugo, nes yra labai aktyvūs ir žaismingi. Vokiečių aviganių ir pitbullių mišrūnai, kartu su savo tėvine veisle APBT, dažnai laikomi vienais tinkamiausių šunų draugų šeimoms su mažais vaikais. Pasak PetMD, šie šunys gali ištverti daug skausmo, todėl net kai smalsūs vaikai tempia juos už ausų ir uodegų, jiems tai netrukdo. Gerai dresuotas vokiečių aviganis arba vokiečių aviganio ir pitbulio mišrūnas stengsis apsaugoti namuose esančius vaikus, kaip ir vokiečių aviganio vilko mišrūnas.

  1. Vokiečių aviganių ir pitbulterjerų mišrūnui reikia didelio namo su daug erdvės.

Nors šie mišrūnai turi daug energijos, tai nereiškia, kad jie gali būti laimingi tik namuose su dideliais kiemais. Vokiečių aviganių pitbulterjerų mišrūnai gali gerai jaustis butuose ar daugiabučiuose, jei kasdien gauna pakankamai fizinio krūvio.

Vokiečių aviganių pitbulterjerų mišrūnams reikia kasdien saikingai treniruotis nuo šešiasdešimt iki devyniasdešimt minučių. Jam patiks eiti su jumis pasivaikščioti arba bėgioti po apylinkes, taip pat jam patiks su jumis žaisti aportą.

Jiems taip pat patiks eiti į tokias vietas kaip šunų parkas ar kitas viešas vietas, kur jie gali susitikti su žmonėmis ir kitais šunimis. Svarbu, kad su vokiečių aviganių pitbulterjerų mišrūnu žaistumėte tokius žaidimus kaip slėpynės ir lobio paieškos, nes vokiečių aviganių pitbulterjerų mišrūnui reikia daug protinės stimuliacijos. Kaip ir dauguma kitų šunų veislių, vokiečių aviganių pitbulterjerų mišrūnas gali būti destruktyvus arba nusivylęs, jei negaus pakankamai fizinio krūvio.

  1. Nėra jokio būdo tinkamai dresuoti vokiečių aviganį.

Norint sėkmingai dresuoti vokiečių aviganio ir pitbulio mišrūną, būtina turėti tinkamą mentalitetą. Dėl savo pasitikinčio savimi ir valdingo charakterio pitbulio ir vokiečių aviganio mišrūnas atkreips dėmesį tik į asmenį, kurio požiūris analogiškas jo paties požiūriui. Jei norite turėti savo vokiečių aviganį, turėsite įrodyti kitiems gaujos nariams, kad esate vertas dominuojančio alfa vaidmens.

Auginami tinkamo šeimininko, vokiečių aviganių ir pitbulterjerų mišrūnai gali užaugti protingais šunimis, greitai reaguojančiais į komandas ir perimančiais gerus įpročius. Jie pasirengę patenkinti visus jūsų poreikius ir nesijaudina dėl mokymų, kad padėtų užtikrinti jūsų šeimos saugumą. https://www.haustier365.de/deutscher-schaferhund/deutscher-schaferhund-schwarz/