Vestuviniai kvietimai

By , in Prekės ir paslaugos on .

kvietimai vestuvemsRuošiatės vestuvėms? Jau turite sudarę svečių sąrašą ir norite išsiusti vestuvinius kvietimus? Šiame straipsnyje trumpai susipažinkime kaip gaminami vestuviniai kvietimai ir kaip jie yra rašomi. Didžiausią dėmesį šiame straipsnyje skyriau rankų darbo kvietimams, nes paprastai šie kvietimai būna patys gražiausi ir originaliausi. Gaminant šiuos kvietimus reikia įdėti daug kruopštumo ir širdies, bet rezultatai džiugina kiekvieną. Argi neapsidžiaugtumėte gavę tokį pakvietimą į vestuves?

Paprastai rankų darbo kvietimai yra gaminami tik rankomis, stengiamasi išgauti įvairius ornamentus. Kartais galima priklijuoti augalų ar kokių gintariukų, jeigu tik jie tinka prie kvietimo stiliaus. Kuo origanalesni vestuviniai kvietimai, tuo geriau, tad būkite išradingi. Rankų darbo kvietimai gaminami tik pagal individualų užsakymą, visuomet galėsite pasirinkti norimą spalvą, dydį ar kitus atributus, kurie jums yra svarbiausi. Dažnai pas kvietimų dizainerį galima pažiūrėti jau esamų pavyzdžių, palyginti ir pasitarti kurie kvietimai jums yra gražiausi.

Popierius vestuviniams kvietimams yra vienas iš pagrindinių dalykų į ką derėtų atkreipti dėmesį. Jei gaminsite kvietimus ant paprasto balto popieriaus, tai kvietimų kokybė bus labai abejotina, tad aš rekomenduočiau rinktis dekoratyvinį popierių. Nepamirškite, kad jeigu pasirinksite labai storą popierių, tai jis bus gerokai sunkesnis ir siuntimo išlaidos gali gerokai padidėti vien dėl storo popieriaus. Gaminant vestuvinius kvietimus galima tuo pačiu metu ir sutarti dėl vokų gaminimo. Jei vestuvinius kvietimus išsiusite originaliuose vokuose, taip parodysite deramą pagarbą ir svečiai pasijus kažkiek išskirtiniai.

Vestuviniai kvietimai paprastai rašomi neformalia kalba. Dažniausia šeimai yra siunčiamas vienas kvietimas. Patį tekstą kvietime galite parašyti ranka. Jaunavedžiai paprastai vestuviniuose kvietimuose parašo kokią nors frazę apie meilę, vėliau seka pats kvietimo tekstas, kur ir kada vyks vestuvės. Jeigu norite galite kvietime parašyti kažką panašaus į „Lauksime jūsų atsakymo. Praneškite kuo skubiau“. Taip parodysite, kad jums svarbu kuo skubiau sužinoti sprendimą ar svečiai dalyvaus jūsų šventėje. Svarbiasia kurdami vestuvinius kvietimus būkite kuo originalesni, išradingesni, taip tikrai parodysite būsimam svečiui deramą dėmesį.