Vartotojai, kurie rečiau lankosi kino teatre, dažniau renkasi internetą

By , in Laisvalaikis on .

filmai.org

Kiek kartų per metus apsilankote kino teatre? Nors iš pirmo žvilgsnio laukiamiausių kino filmų premjerose susirenka šimtai žiūrovų, vis dėlto kino teatrai nebėra toks populiarus vartotojų pasirinkimas. Didžioji dalis kino žiūrovų renkasi internetu transliuojamus filmus, kuriuos žiūri naudodamiesi kompiuteriu, planšete arba išmaniuoju telefonu. Todėl labai tikėtina, kad nė nepamenate, kada paskutinį kartą lankėtės kino teatre ir kokį paskiausią filmą žiūrėjote. Kaip bebūtų, tai nėra keista. Šiuolaikinė karta yra kompiuterizuota. Ji puikiai supranta, kokią didelę galią turi internetas. Jie taip pat žino, kokį patogumą suteikia virtuali erdvė, todėl natūralu, kad ir jų sprendimai dažniau būna susiję su internetu.

Be to, didelis kino filmų žiūrovų skaičius taip pat plečia ir internetu transliuojamų kino filmų rinka. Tai rodo bene kiekvieną mėnesį atsirandantys nauji filmų ir serialų portalai. Žinoma, nepaisant to, kad reguliariai atsiranda vis daugiau naujų internetinių tinklalapių, patys populiariausi portalai išlieka viršūnėje, sulaukdami daugiausiai vartotojų. Tarp jų neabejotinai yra ir visiems gerai žinomas http://www.filmai.org portalas. Tuo tarpu, jei jūs visgi dar nespėjote pasirinkti tokio pobūdžio internetinio tinklalapio, tačiau būtent šią akimirką galvojate apie filmų žiūrėjimą internetu, pasirinkti tai, kas atitiktų jūsų lūkesčius, tikrai nėra sudėtinga ir keblu. Galite rinktis tiek populiariausius filmų portalus, tiek ir pasinaudoti internetine paieška, ieškodami specifinių ir jūsų išskirtinį skonį atitinkančių filmų. Kita vertus, populiariausiuose portaluose įprastai vartotojams yra siūlomas ir didžiausias filmų bei serialų asortimentas, todėl, kad ir kokie specifiniai bebūtų vartotojų lūkesčiai, jie gali rasti jiems aktualius filmus bei serialus.

Taip pat nereikėtų pamiršti, kad vartotojai filmų portalus renkasi ir todėl, kad siekia didesnės prieigos bei patogumo. Jiems nėra būtina būti savo namuose ir sėdėti priešais televizorių, kad galėtų pažiūrėti vieną ar kitą kino filmą. Be to, renkantis internetu transliuojamus filmus nebereikia nervintis dėl nuolatinių ir ilgai trunkančių reklaminių pertraukėlių, kurios daugelį vartotojų veda iš proto. Žinoma, internetinių filmų portalų privalumus galima vardinti dar labai ilgai, todėl norint visu tuo įsitikinti patiems, tereikia bent kartą pasinaudoti jums patikusiu internetiniu portalu.