Vakarinės suknelės tipai. Rinkitės Jums tinkamiausią

By , in Apranga, mada on .

Sakoma, kad kiekvienai moteriai yra pasiūta po tobulą suknelę, kuri jai padeda ne tik gerai jaustis, tačiau ir puikiai atrodyti. Kasdienai skirtos suknelės yra paprastesnės, tad visiškai suprantama, kad rasti tinkamiausią modelį dažniausiai galima greičiau. Tačiau kalbant apie vakarines sukneles dažnai merginoms, moterims kyla daug klausimų. Ir tai yra visiškai natūralu. Juk madingos suknelės šventėms perkamos gana retai, tad moterys dažniausiai neturi patirties – kaip tokios ieškoti.

Rasti tą tobulą suknelę nebus paprasta, tačiau kai ją rasite – visada galėsite remtis tais pačiais kriterijais, kurie jiems tinka ir pirkti tokio paties tipo sukneles. Vakarinių suknelių tipai yra klasifikuojami pagal moterų figūrą. Aptarsime pagrindinius ir tikimės, kad tai padės greičiau rasti drabužį, kuris suteiks Jums elegancijos bei išskirtinumo.

  • Smėlio laikrodžio suknelės tipas

Smėlio laikrodžio figūros tipas dažniausiai pasižymi plačiais petimis bei klubai, o liemuo dažniausiai yra labai siauras. Tokio tipo moteris figūra yra labai dėkinga, kadangi dažniausiai elegantiškos suknelės ir yra siuvamos pabrėžiant liekną liemenį bei platesnius klubus.

Dažniausiai vienintelis minus yra platūs pečiai, tad siūlome rinktis sukneles, kurios yra su bet kokio ilgio rankovėmis, tačiau ne ant šleikučių. Taip pat papildomai skoningai gali būti derinami ir švarkeliai, kurie vakarinei suknelei suteiks dar daugiau elegancijos ir padės merginoms išvengti plačių pečių, kaip kad daugelis nori.

  • Kriaušės tipo moteris figūra

Jeigu Jūsų klubai yra gana platūs, tačiau krūtinė iš mažesnių – tokiu atveju Jūsų figūra yra kriaušės tipo. Rasti tokio tipo suknelę Jums nebus sunku, kadangi labiausiai tinkamos yra A tipo.

Tos, kurios apačioje yra pūstos. Tiesa, dažniausiai tokios suknelės labiausiai tinka lieknoms merginoms, tad jeigu esate kriaušytė, tačiau apvalių formų – geriausia rinktis labiau aptemptas sukneles.

Taip pat dažniausiai šio tipo moterys turi trumpas kojas, tad vizualiai joms daugiau apimties suteiks gražūs aukštakulniai.

  • Obuolio figūrai tinkama suknutė

Dar vienas modelis, kuris yra skirtos toms, kurios dažniausiai skundžiasi kiek per daug dideliu pilvuku – obuolio formos figūra, kuri suteikia galimybę atrodyti puikiai be didelių pastangų. Svarbiausia pasirinkti tinkamą suknutę ir šiuo atveju tai yra tokios, kurios mažiną pilvuką. Labai puikiai atrodo su mini korsetu, kuris tikrai nespaudžia, tačiau pilvui suteikia mažiau apimties.

  • Stačiakampio formos figūra

Dažniausiai tokio tipo figūra turinčios moterys pergyvena, kad jų klubai ir liemuo, taip pat – krūtinė dažniausiai yra viename lygyje. Geriausia suteikti savo figūrai daugiau išraiškingumo galima pasirinkus sukneles, kurios turi mini akcentus.

Pavyzdžiui, kišenes, arba suraukimus, galiausiai, kurios turi sluoksnius. Tokiu atveju priklausomai nuo to, kurioje vietoje yra akcentai – būtent ten ir vizualiai figūra atrodys platesnė.