Top 3 pažinčių svetainės homoseksualios orientacijos žmonėms

By , in Laisvalaikis on . Tagged width: ,

Visame pasaulyje homoseksualumo temos jau seniai nebėra tabu. Lietuva taipogi stengiasi neatsilikti. Nors ir lėtai, tačiau po truputį su laiku vis daugėja tolerancijos, palaikymo ir supratingumo. Tai skatina gėjus, lesbietes ir biseksualius žmones pagaliau „išlįsti iš spintos“ ir pilnavertiškai gyventi, atsiverti, ieškoti pažinčių ir nebijoti mylėti.

Šiuolaikines LGBT pažintis vargu ar būtų įmanoma įsivaizduoti be didžiųjų pagalbininkių – pažinčių svetainių ir programėlių. Todėl atrinkome tris populiariausias programėles/svetaines, kuriose yra įmanomos homoseksualių žmonių pažintys. Taigi aptarsime sąrašą – gėjų ir lesbiečių pažinčių portalai.

  1. Tinder

Trečiąją vietą skiriame Tinder programėlei. Nors Tinderis yra aplamai populiarus visame pasaulyje tarp heteroseksualių žmonių, tačiau gėjai, lesbietės ir biseksualai taip pat čia gali atrasti sau antras puses!

Tereikia programėlės nustatymuose pakeisti savo paieškos kriterijus ir žaidimo taisyklės keičiasi – esate matomas tik tos pačios lyties žmonėms (greičiausiai homoseksualiems)

  1. GRINDER

Antrąją vietą norėtume skirti programėlei GRINDR. Ši programėlė, kitaip nei Tinder‘is, yra skirta TIK homoseksualiems vyrams. Tai yra pati populiariausia gėjų, trans, biseksualų ir queer vyrų pažinčių platforma pasaulyje.

Peršasi tokia stereotipinė mintis, jog vyrams, kitaip nei moterims, apskritai labiau rūpi patenkinti savo seksualinius poreikius, nei pradėti rimtus ir jausmingus santykius. Todėl ši vyriška programėlė yra itin palanki vienos nakties nuotykių ieškotojams.

  1. Gayline.lt

Pirmoji vieta atitenka senam geram GAYLINE.LT, tarp Lietuvos LGBT žmonių dar vadinamam „gėlynui“. Šis puslapis vertas pirmos vietos vien todėl, kad jis yra lietuviškų pažinčių portalų protėvis, susikūręs dar 1999-aisiais ir vis dar gyvuojantis!

Šiame portale, kurio dizainas senas kaip gyvenimas, vis dar susirenka būrys Lietuvos lesbiečių, gėjų, biseksualų ir šiaip palaikančių žmonių. Čia jie bendrauja, rašo ar skaito straipsnius. Galima dalyvauti apklausose, dalintis mintimis forume, ieškoti būsimų renginių. Yra ir nuolat pildomas knygų ar filmų sąrašas LGBT tema.

Be to, išskirtionio paminėjimo nusipelnė ir gaynet.lt , kuris buvo labai populiarus, tačiau praranda savo pozicijas rinkoje.