Šarvuotų durų pliusai ir pasirinkimas

By , in Namai Prekės ir paslaugos on . Tagged width: ,

Pasirinkti kokybiškas lauko duris gali būti rimtas iššūkis. Reikia pagalvoti labai daug smulkmenų, įvertinti labai daug galimybių. Egzistuoja daug skirtingų lauko durų. Tarp dažniausiai pasitaikančių galima išskirti šias tris rūšis:

 1. Medinės durys.
 2. Šarvuotos durys.
 3. Plastikinės durys.

sarvuotos durysVertinant saugumo aspektu – šarvuotos durys yra pats tvirčiausias pasirinkimas. Natūralu, kad žmonės jį ir pasirenka. Reikėtų akcentuoti šiuos pliusus:

 • Šarvuotos durys yra saugiausios, kadangi geriausiai geba apsaugoti tiek nuo įsilaužimų, tiek nuo neigiamų oro sąlygų. Jos dažniausiai pasirenkamos kaip lauko durų alternatyva. Visgi, kai kurie žmonės savo namuose turi ypač apsaugotus kambarius, kuriuose gali pasislėpti jeigu iškiltų pavojus. Juose taip pat dažnai montuojamos šarvuotos durys.
 • Klaidingai manoma, kad šarvuotos durys yra labai nestilingos. Verslininkai teikia labai platų durų pasirinkimą, kad kiekvienas žmogus nesunkiai atrastų tokius variantus, kurie jam tinka labiausiai.
 • Šarvuotos durys nėra tokios brangios, kaip labai dažnai apie jas yra kalbama. Taip, jos kainuoja, tačiau galima nemažai sutaupyti jeigu pirksite internetu arba palauksite akcijos. Tiesa, perkant didesnius kiekius visada gaunama nuolaida. Pasidomėkite, galbūt jūsų kaimynai ar draugai taip pat planuoja pirkti duris. Įsigykite iš tos pačios įmonės tuo pačiu metu ir jums pavyks gauti prekę pigiau.
 • Mitas, jog šios durys yra labai sunkios ir jų darinėjimas yra tikras sportas. Technikai įnirtingai stengiasi pasiūlyti kuo kokybiškesnius produktus, kurie puikiai patiktų žmogaus poreikius. Šiuo metu galima džiaugtis ypač patvariu, tačiau nesunkiu metalu.
 • Šarvuotos durys padeda namuose sulaikyti šilumą. Taip reikės mažesnę investiciją skirti šilumos energijos išgavimui. Šiferis, plastikiniai langai ir šarvuotos durys garantuoja šiltus ir jaukius namus.
 • Šio tipo durys gali būti atsparios ir degimui, tačiau tokiu atveju jau reikia ieškoti specialių variantų.

Jeigu nežinote, kokias duris pasirinkti – rekomenduojame pasikonsultuoti su profesionalais, kurie gali patarti ir rekomenduoti. Tuomet būsite tikras jog atradote tai, kas jums tinka labiausiai. Juolab, siūlome pirkti iš tų vietų, kuriose suteikiama ir durų įstatymo paslauga. Patogumas, greitis ir kokybė – garantuojama.

Šarvuotos durys – puikus pasirinkimas jeigu norite šiltų, jaukių ir kokybiškų namų. Kadangi siūloma labai plati skirtingų vietų pasiūla – gali būti sunku nuspręsti, kuria pasinaudoti. Pateikiame gaires, kurios gali padėti pasirinkti labiausiai tinkamas duris.

 1. Skiriasi durų kaina. Šarvuotos durys nėra pats pigiausias pasirinkimas, tačiau atsižvelgus į funkcionalumą – pasirinkti tikrai verta.
 2. Jeigu reikia netradicinių formų arba dydžio durų – pastarosios gali būti pagaminamos pagal individualų užsakymą.
 3. Kokios spalvos durys jums tinka labiausiai? Ar norite specialiai jums pagamintų rankenų?
 4. Kelių spynų durų jums reikia? Šarvuotos durys dažniausiai turi bent dvi spynas. Tai mes jums ir rekomenduojame, kadangi užsitikrinsite didesnį saugumą.
 5. Durys gali skirtis ir storumu. Žinoma, kad kuo storesnės, tuo tvirtesnės.

Egzistuojant plačiai pasiūlai kiekvienas žmogus nesunkiai pasirinks tai, kas jam tinka labiausiai. Naudinga pasikonsultuoti su profesionalais, kurie gali patarti, kokios durys jums tinka labiausiai ir kur jas galima įsigyti.