Reklama Google paieškos sistemoje

By , in Prekės ir paslaugos on . Tagged width: ,

Svarstant, kokia reklamos galimybė šiuo metu būtų pati efektyviausia ir galėtų padėti bet kokį internetinį puslapį padaryti kur kas labiau lankomu – būtų išskiriamos SEO paslaugos ir Google reklama. Tai geriausiai pažįstamos reklamos galimybės, kurios padeda tam tikram internetiniam puslapiui būti kur kas labiau žinomu ir lengviau atrandamu. Google AdWords­ gali būti kuriama keliais skirtingais būdais. Ta, kuri pritaikoma paieškos sistemoms – geriausias variantas iš visų egzistuojančių, kadangi taip sukuriamos didžiausios galimybės, kad žmonės apsilankys jūsų puslapyje ir pasinaudos paslaugomis.

Ko ieško – tą ir atras

google reklamaGoogle reklama labai mėgiama todėl, kad ji padeda atrasti tikslinius klientus. Psichologiniai tyrimai padėjo suprasti, kad labai daug erzinančios reklamos paprasčiausiai neatlieka savo funkcijos, kadangi žmonės specialiai neperka to, kas yra siūloma. Rezultatas – atvirkštinis nei buvo tikimasi. Google reklama padeda konkrečias paslaugas arba produktus siūlyti tik tiems asmenims, kurie jų ieško. Viskas vyksta pagal tam tikrus raktinius žodžius. Būtent todėl labai svarbu pasisamdyti profesionalą, kuris išanalizuotų konkretaus internetinio puslapio padėtį virtualioje erdvėje. Tokiu atveju bus parenkami tinkamiausi raktiniai žodžiai ir tuo pačiu išanalizuojama konkurentų strategija stengiantis juos pranokti.

Kas veikia tikslingiau: Google reklama ar SEO?

Tiek Google reklama, tiek SEO yra efektyvūs būdai pranešti visuomenei, kad jūs siūlote savo paslaugas. Kadangi abu veikia internete ir abu veikia per Google paieškos sistemą – galite būti tikras, kad bet kuris iš variantų padės jums tapti kur kas labiau žinomų ir kur kas skubiau išreklamuoti konkretų puslapį.

Galima būtų pastebėti tam tikrus skirtumus, kurie padeda suvokti Google reklamos ir SEO paslaugų peripetijas:

  1. Google reklama, vos užsakyta, pradeda veikti labai staiga. Taigi, jau po kelių valandų pamatysite naudą. Tačiau kuomet nustoja ją užsisakyti – reklama nustoja veikti. Šiuo atveju SEO paslaugos optimizavus puslapį veikia iki pats puslapio gyvavimo pabaigos.
  2. Kainos atžvilgiu nėra didelio skirtumo tarp šių reklamos galimybių.
  3. Taip pat abiems variantams reikia pasisamdyti gerus savo srities profesionalus.