Pigesni skrydžiai į Portugalijos pietinį regioną Algarvę

pigesni skrydziaiDaugeliui šiuolaikinių keliautojų naudinga naudotis pigius skrydžius siūlančiais internetiniais portalais. Tai kur kas palankesnis būdas už gerokai mažesnę kainą rasti reikiamus lėktuvo bilietus. Todėl šiandien pigesni skrydziai yra populiarus vartotojų pasirinkimas. Jei ir jus domina pigesni bilietai, tuomet jau dabar galite pasirinkti vieną iš minėto pobūdžio portalų ir atlikti jums aktualaus skrydžio paiešką. Tai ilgai neužtruks, todėl bilietus galėsite įsigyti vos per keletą minučių.

Šiandien tikrai nėra svarbu ar skrendu is Kauno, ar pasirenku kitą Lietuvos arba užsienio miestą – įvairios oro linijos savo klientams siūlo platų skrydžių pasirinkimą, todėl nėra sudėtinga rasti pačius pigiausius ir tiesiausius skrydžius. Todėl pasirinkite šalį ir vykite atostogauti.

Kadangi pasirinkimų jūsų atostogoms yra daugybė, rinkitės labai atidžiai ir apgalvotai. Kaip bebūtų, jei vis dėlto nuspręsite keliauti į Portugaliją, nemaža dalis ten pabuvojusių turistų rekomenduoja pietinėje dalyje esantį Algarvė regioną. Daugelis sutinka, kad Algarvėje yra vieni iš pačių nuostabiausių Europos paplūdimių, todėl nenuostabu, kad pastaruoju metu tiek daug keliautojų pasirenka būtent šį Portugalijos regioną.

Be abejo, galbūt Algarvė jums iki šiol buvo negirdėta, todėl natūralu, jei kyla daug klausimų, kurių pagrindiniai yra susiję su kelionės maršrutu, lankytinomis vietomis ir kitomis kiekvienai kelionei svarbiomis detalėmis.

Kadangi jau minėjome gražius Algarvės paplūdimius, verta aplankyti bent vieną iš jų, pvz., „Falesia“. Šis paplūdimys yra pakankamai neįprastas – šalia jo yra statūs skardžiai ir uolos. Žinoma, paplūdimyje rasite ir barą, kuriame galėsite atsigaivinti. Ne ką mažiau svarbu ir sportui pritaikyta aplinka – Algarvės paplūdimiuose yra daugybė aktyvaus laisvalaikio pramogų, kurias galite išbandyti, jei nemėgstate ilgą laiką ramiai degintis.

Mėgstantiems ekstremalias pramogas, rekomenduojama išbandyti „Quad Ventura“ pasivažinėjimą keturračiais. Šią pramogą galite rinktis tiek keliaudami vieni, tiek ir su visa šeima. Pramogos organizatoriai pasirūpino, kad būtų galima rinktis iš skirtingų maršrutų – skirtų tiek suaugusiems, tiek ir vaikams.

Dar viena pramoga, kurią galite išbandyti – tai apsilankymas delfinariume ir akvariume. Šios vietos pavadinimas yra „Zoomarine Algarve“. Siūloma stebėti įvairius pasirodymus, todėl galite neabejoti, kad liks sužavėti ne tik jūsų vaikai, bet ir jūs patys.

Kiekvieniems, aplankiusiems Algarvė regioną pietinėje Portugalijos dalyje, rekomenduojama aplankyti ir „Ponta da Piedade“ uolas. Šias uolas galite pasiekti įvairiais būdais. Pastarasis objektas yra gausiai lankomas turistų. Tai labai nuostabaus grožio vieta. Kai kurių uolų aukštis yra net 20 m. Kraštovaizdis, kurį pamatysite aplankę „Ponta da Piedade“ uolas bus įspūdingas, todėl tikrai nesigailėsite skyrę dalį savo atostogų laiko šiam lankytinam objektui.

Nepaisant to, kokias pramogas ir lankytinas vietas pasirinktumėte atvykę į Algarvę, savo atostogas galėsite paversti labai smagiomis ir nepamirštamomis, todėl dabar yra pats metas leistis į kelionę.