Perkate viryklę? Pasirinkite teisingai

dujines virykles internetuMaisto gaminimas yra svarbus procesas. Paruošti skanius pietus, reikalingas ne tik receptas ir maisto produktai, bet ir kokybiška buitinė technika. Maisto gaminimui galima rinktis du pagrindinius variantus: elektrines arba dujines virykles. Kokią buitinę techniką rinktis, kad ji pateisintų lūkesčius? Galima vadovautis trimis paprastais principais:

  1. Kaip dažnai naudosiu šią buitinę techniką?

Ruošiantis pirkti virtuvei skirtą buitinę techniką reikia gerai viską apgalvoti. Juk pinigai nemaži, o krūvą pinigų pakloti už daiktą, kurio nenaudosite tikrai neverta. Taigi, renkantis viryklę reikėtų užduoti sau klausimą: kaip dažnai ją naudosiu? Jei daug dirbate, nuolatos skubate ir dažniau valgote mieste nei namuose, tuomet galite rinktis elektrinę viryklę. Maisto gaminimas su elektrine virykle yra greitas ir paprastas procesas, o jos priežiūra taip pat nesudėtinga. Jei esate namų žmogus, stengiatės visą maistą gamintis namuose, tuomet verta rinktis dujinę viryklę. Dujinės viryklės yra ekonomiškesnės, nes naudoja dujas, o jos kainuoja žymiai pigiau. Maistas, pagamintas ant dujinės viryklės yra skanesnis, nes kepama ir verdama ant atviros liepsnos. Prižiūrėti dujinę viryklę nesudėtina, nereikia jokių papildomų priemonių.

  1. Kiek pinigų galiu skirti naujai elektrinei/dujinei viryklei?

Biudžetą planuoti būtina. Visi žino, kad buitinė technika yra nepigi. Todėl, prieš puolant į buitinės technikos prekybininkų rankas pagalvokite ir nuspręskite, kokią sumą skiriate naujai viryklei. Viryklių kainos skiriasi, kartais netgi labai ženkliai. Viskas priklauso nuo funkcijų gausos, dizaino, spalvos ar net dekoro. Pasitaiko, kad, pavyzdžiui, dujinės viryklės internetu kainuoja pigiau, nei parduotuvėje. Tai atsitinka todėl, kad dujinės viryklės internetu išparduodamos su įvairiausiomis akcijomis ir nuolaidomis. Be to, internetu buitinę techniką pirkti yra patogiau. Prekę užsisakote namuose, sumokate internetu, o prekę atveža ir pastato reikiamoje vietoje.

  1. Kokios viryklės funkcijos reikalingos?

Savaime suprantama, kad pagrindinė elektrinės ar dujinės viryklės funkcija — maisto ruošimas. Kitaip tariant, svarbu, kad su virykle būtų galima virti ir kepti. Tačiau, šiuolaikinės viryklės turi ir daugiau funkcijų, kaip auto ręžimai, dujų pratekėjimo apsauga, automatiniai degikliai ir kita. Kuo daugiau įvairių funkcijų viryklė turi, tuo didesnė yra jos kaina. Todėl, prieš perkant pasvarstykite, kokios buitinės technikos jums reikia.