Neverta būti internetinės prekybos skeptikais

By , in Prekės ir paslaugos on .

Daugelis šiuolaikinių žmonių nėra linkę daug laiko skirti fiziniam apsipirkimui. Tai reiškia, kad kur kas dažniau jiems reikiamas prekes įsigyja nuotoliniu būdu, naudodamiesi įvairiomis internetinėmis parduotuvėmis. Tačiau nepaisant dabartinės technologinės pažangos ir internetinių parduotuvių gausos, vis dar nemaža dalis vartotojų internetinių apsipirkimų vengia. Priežasčių yra kelios, todėl pateiksime ne tik jas, tačiau įvardinsime ir internetinės prekybos teigiamus aspektus, kurie skeptikams turėtų padėti lengviau pasirinkti efektyvesnius sprendimus.

Kombinezonai internetuVisų pirma, pagrindine priežastimi, kodėl internetine prekyba kai kurie vartotojai vis dar nesinaudoja, išlieka saugumo klausimas. Nors atsižvelgiant į dabartinius technologinius saugumo standartus, toks nuogąstavimas yra nepagrįstas, dalis vartotojų savo požiūrio keisti nėra linkę. Trumpiau tariant, jie vengia internetinės prekybos, nes mano, kad jų informacija ir pinigai yra nesaugūs. Tačiau būtina išsklaidyti šį atgyvenusį mitą. Kaip jau buvo minėta, šiuolaikinės elektroninės parduotuvės atitinka aukščiausius standartus. Be to, internetinės parduotuvės savo vartotojams siūlo labai įvairius atsiskaitymo būdus, todėl nėra būtina už prekes atsiskaityti iš anksto, naudojantis internetu.

Kitas aspektas, kodėl kartais vengiama internetinių apsipirkimų, tai pristatymo laikas. Tačiau vėlgi, tai dažnu atveju galima priskirti prie mitų. Dauguma internetinių parduotuvių, kurios savo prekes sandėliuoja Lietuvoje, klientams siūlo labai greitą pristatymą, kuris įprastai yra viena arba dvi dienos. Tai reiškia, kad jei prekę užsakote pirmadienio ryte, ją galite gauti jau kitą dieną. Tai labai patogu ir paprasta, todėl šiuolaikiniam vartotojui dėl lėto prekių pristatymo jaudintis tikrai nereikėtų.

Galiausiai reikia įvardinti apsipirkimo patogumą ir prekių asortimento dydį. Įprastai internetu  apsipirkti yra paprasčiau, kadangi tai galima padaryti neišeinant iš savo namų. Tuo tarpu, jei kalbėtume apie prekių įvairovę – dažniausiai pastaroji internete taip pat yra gerokai didesnė nei fizinių parduotuvių. Įsivaizduokime, kad jums reikalingi kombinezonai internetu. Jei keliausite į vietinę fizinę drabužių parduotuvę, vargu ar galėsite rinktis iš didelio asortimento. Tačiau jei pasinaudosite internetinėmis parduotuvėmis, kombinezonai internetu gali jus nustebinti didžiule skirtingų modelių įvairove. Taigi, kaip matote, yra ne vienas teigiamas internetinės prekybos privalumas.