Naujos statybos butai Vilniuje – į ką būtina atsižvelgti jauniems pirkėjams?

By , in Namai on .

Visi priimame sprendimus kiekvieną dieną, kai kurie yra atsitiktiniai, pavyzdžiui, kokios spalvos kojines mūvėti ryte, kiti yra dideli, pavyzdžiui, transporto priemonės pirkimas. Maži sprendimai leidžia puikuotis pasekmėmis, o dideli sprendimai reikalauja, kad prieš juos priimtumėte atidžiai, nes pasekmės gali būti ilgalaikės ir labai žalingos. Būsto įsigijimas yra vienas tokių sprendimų. Nenuostabu, kad naujos statybos butai Vilniuje yra tokie populiarūs, tačiau ir čia galima apsigauti. Į ką atsižvelgti renkantis butą?

Patogi buto vieta – vienas svarbiausių kriterijų

„Patogu“ yra santykinis terminas. Tačiau, nors naujos statybos butai Vilniuje masiškai graibstomi, Vilnius yra didelis miestas, tad negriebkite pirmo pasitaikiusio buto, neįvertinę jo lokacijos.

Vieniems patogu važiuoti 30 minučių, kitiems tai reiškia galimybę eiti pėsčiomis, dviračiu ar trumpam pasivažinėti tranzitu. Turite nuspręsti, kaip atrodo jūsų patogumo slenkstis. Taip pat norėsite atsižvelgti į patogumus, siūlomus norimoje vietoje ar bendruomenėje.

Ar jame yra bakalėjos parduotuvė, bankas, restoranai, treniruoklių centras, vietinė užeiga ir kiti jums svarbūs patogumai? Kaip toli norite keliauti ir kokiu transportu pasiekti šiuos patogumus?

Kasdienio gyvenimo esminiai dalykai yra būtent tokie, todėl įsitikinkite, kad tai nėra našta juos vykdyti. Ar jums svarbu būti šalia šeimos ir draugų? O gal norite keliauti jų pamatyti? Jei jūsų vietovėje yra viešojo transporto ir (arba) greitkelių, artumas gali būti nereikšmingas. Subalansuokite atstumą iki darbo / mokyklos ir šeimos / draugų ir galite tiesiog nusileisti kažkur per vidurį. Tada naujos statybos butai Vilniuje tikrai Jus džiugins.

Yra ir kitų vietos kintamųjų, kurie yra tretiniai pirmiau minėtiems elementams, bet vis dėlto yra svarbūs, pvz., bendruomenės asociacijos, šunų parkai, saugos klausimai ir t.t. Rinkdamiesi vietą atsižvelkite į visus kintamuosius, tačiau būtinai pasverkite jų svarbą pagal prioritetus.

Naujos statybos butai Vilniuje yra išties perspektyvi investicija – nepriklausomai nuo to, butą perkate savo gyvenimui, nuomai ar kitiems tikslams. Svarbiausia renkantis būstą viską paversti šaltai ir racionaliai, nepasiduoti spaudimui priimti skubotą sprendimą. Tokiu atveju tikrai galėsite rasti Jūsų svajonių būstą!