Moteriškų ir vyriškų piniginių skirtumai
Šiomis dienomis, moterims ir vyrams skirti aksesuarai, tokie kaip kortelių dėklai, rankinės, moteriškos ar vyriškos piniginės ir kt., tapo neatsiejama kasdienio gyvenimo dalimi. Bet retas šių aksesuarų nešiotojas pagalvoja apie tai, kokia gi yra vieno ar kito jo nešiojamo aksesuaro istorija? Kadangi paminėjome pinigines, tuomet paklauskime savęs – kokia yra piniginių istorija?
Iš esmės, piniginės ir jų istorija mena net 12 amžių. Tuomet, piniginių istorija prasidėjo, kai žmonės pradėjo kartu su savimi nešiotis savo smulkesnius daiktus. Žinoma tuo metu, piniginės skirtos vyrams ir skirtos moterims buvo vienodos ir daugiau priminė piniginės ir rankinės hibridą nei dabartinę piniginę. Tų laikų piniginės dažnai būdavo kabinamos ant diržo.
Amžiai bėgo, laikai keitėsi. Žinoma kartu keitėsi ir piniginių išvaizda. Laikui bėgant, piniginės tapo kiekvieno žmogaus kasdieniu aksesuaru, kuriame laikome grynuosius pinigus, monetas, mokėjimo kortelės ir kitas mokėjimo priemones.
Kadangi tiek tarp vyrų, tiek tarp moterų, šis aksesuaras yra vienas iš labiausiai paplitusių, reikėtų aptarti, kokie yra jų pirkėjų įpročiai. Tikriausiai nieko nenustebins teiginys, kad vyrai ir moterys apsipirkinėja skirtingais būdais ir vadovaudamiesi skirtingais principais. Taigi ir pinigines jie renkasi skirtingai.
Vyrai paprastai daugiausiai dėmesio skiria vyriškos piniginės funkcionalumui ir piniginės patogumui. Pasitaiko, vyrų, kuriems net nesvarbi vyriškos piniginės išvaizda, tol kol piniginė yra funkcionali ir gerai atlieka savo darbą. Tačiau yra vyrų, kurie daug dėmesio skiria savo išvaizdos puoselėjimui, todėl besirinkdami sau piniginę, stengiasi ją suderinti su savo aprangos stiliumi.
Tuo tarpu moterys daugiausiai dėmesio skiria pinigines grožiui, originalumui ir piniginės išskirtinumui. Taip pat, moterys atkreipia dėmesį ir į piniginės spalvą.
Kadangi ksiriasi pagrindiniai principai, kuriais vadovaujantis yra renkamasi paniginės, žinoma skiriasi ir pats pirkimo procesas. Pavyzdžiui moterys mėgsta gražų daikta paliesti rankomis ir joms visiškai nesvarbu kiek tai gali užtrukti. Nors ir visą dieną. Iš kitos pusės vyrai, nėra linkę skirti tiek laiko kelionėms po parduotuves, todėl dažniau renkasi internetines parduotuves, kuriose gali greitai peržiūrėti asortimentą ir išsirinkti sau patinkančią piniginę.