Minkšti žaislai ir migdukai kūdikiams. Kaip įsigyti? KIDY.EU patarimai.

By , in Prekės ir paslaugos on .

Keel ToysJei bet kurio žmogaus paklaustume su kuo jam siejasi vaikystė, pirmiausia, ką jis atsakys – tai mylimiausias žaislas. Šiais laikais parduotuvių lentynos lūžta nuo lavinamųjų žaidimų, kalbančių, dainuojančių, šokančių žaislų. Tačiau visais laikais brangiausiais ir mieliausiais išlieka minkšti žaislai. Jie saugūs, juos malonu apsikabinti, prisiglausti ir gera žaisti. O svarbiausia, su tokiu žaislu mažyliai puikiai užmiega. Vos tik kūdikis suranda mėgiamą minkštą žaislinį draugą, su kuriuo eina miegoti, kurio nenori paleisti iš rankų – tėvams praktiškai dingsta kūdikio migdymo problemos.

Minšti žaislai Keel Toys

Anglų prekinis ženklas Keel Toys savo minkštais žaislais džiugina vaikus visame pasaulyje jau nuo 1947 metų. Visa produkcija tikrinama pagal šiuos kriterijus:

 1. Direktyvos dėl kadmio;
 2. Degumas;
 3. Direktyvos dėl dažiklių;
 4. Dėl sunkiųjų metalų;
 5. Organinės medžiagos.

Tokios kontrolės dėka Keel Toys garantuoja žaislams naudojamų medžiagų saugumą.

Minkšti Keel Toys žaislai. Kokius geriausia įsigyti jūsų kūdikiui?

 1. Rožinis meškiukas;
 2. Žydras drambliukas;
 3. Interaktyvus šuniukas, kuris loja ir atrodo tartum tikras;
 4. Katė. Minkštutė ir atrodanti itin realistiškai.

Šie ir kiti keel toys minkšti žaislai  taps jūsų mažyliui tikrais draugais.

Migdukas kudikiams

Be visiems įprastų klasikinių žaislų didžiulio dėmesio verti miego zaislai kūdikiams. Kas tai? Kam jie reikalingi?

Migdukas kudikiui – specialiai miegui sukurtas žaislas. Kokia jų konstrukcija? Dažniausiai migdukai kūdikiams gaminami vaizduojant kokio nors gyvūno galvą(kiškučio, drambliuko, šuniuko ar pan.), o kūną sudaro minkšta skepetaitė arba plonytė pagalvėlė. Kai kurie migdukai gaminami nenaudojant jokių dekoratyvinių elementų.

Kaip teisingai naudotis miego žaisliuku, kad migdukas kudikiams būtų išties naudingas? Kam jis reikalingas?

 1. Paguldykite migduką ant savo kūno. Pavyzdžiui, maitinimo metu. Tokiu būdu migdukas kudikiui prisigers jūsų kvapo ir kūdikiui asocijuosis su jam artimu ir brangiu žmogumi.
 2. Kūdikiui užmigus migduką paguldykite šalia jo arbą įdėkite į mažylio rankytę. Kūdikis jaus artimo žmogaus buvimą šalia ir ramiai miegos.
 3. Kūdikiui ūgtelėjus migdukas padės jam tyrinėti aplinkinį pasaulį. Šie miego zaislai labai patogūs, juos visiškai paprasta pasiimti su savimi į kelionę ar tiesiog pasivaikščiojimą.

Įsigyti migdukus ar kitokius žaislus kūdikiams derėtų iš gerai žinomų gamintojų. Tik tokiu atveju Jūs galėsite būti tikri, kad žaislai pagaminti iš saugių natūralių hipoalerginių medžiagų. Norite įsigyti migduką kūdikiui?  Atkreipkite dėmesį į šiuos prekės ženklus:

 1. LORITA (Lietuva). Šios firmos migdukai kudikiams kampučiuose turi mazgelius. Loritos migdukai kudikiams labai minkšti, švelnių spalvų, su besišypsančiomis burnytėmis. Pagaminti iš 100% medvilnės.
 2. LULLALOVE (Lenkija). Migdukas kudikiams su vienu mazgeliu ir mielais mažyčiais ir linksmais paveikslėliais. Pagaminta iš 40% bambuko ir 60% medvilnės.
 3. VULLI (Prancūzija). Ryškūs margaspalviai migdukai kudikiams su žvėrelių snukučiais. Pagaminta iš 100% medvilnės. Šiems migdukams neliks abejingas nė vienas mažylis.

Ieškote geros dovanos? Norite būti tikri, kad kokybė atitinka kainą? Domina drabužiai vaikams internetu? Tada užsukite į internetinę parduotuvę KIDY.eu ir rinkitės savo vaikui visa, kas geriausia. Čia Jūsų dėmesiui ne tik rūbai naujagimiams nuo 0 iki 3 mėnesių, tačiau ir galybė pačių įvairiausių vaikučiams ir jų mylimoms mamytėms naudingų daiktų.