Madridas – miestas pilnas kultūros

By , in Laisvalaikis on . Tagged width: ,

pigus skrydis i madridaKaip ir kiekviena sostinė, Madridas yra vienas lankomiausių miestų ne tik Ispanijoje, bet ir visoje Europoje. Sena ir gilia istorija bei kultūra pasigirti galintis miestas turi ne vieną žymų muziejų, galybę garsių pastatų. Tačiau Madridas ypatingas tuo, jog čia atrasti ką pamatyti ir nuveikti gali ne tik meno mylėtojai, bet ir sporto aistruoliai ar mados gerbėjai. Juk Madride įsikūręs garsusis Real Madrido futbolo klubas – čia reguliariai vyksta svarbios rungtynės, kuriose apsilankyti gali ir turistai. O kalbant apie madą – Madride kasmet rengiama Madrido mados savaitė, kuri papildo garsiąsias Londono, Paryžiaus bei Milano mados savaites. Pigų skrydį į Madridą siūlome užsirezervuoti iš anksto.

Madrido kultūra yra be galo spalvinga ir eklektiška. Todėl vienu apsilankymu šiame mieste galima patirti tokį platų spektrą įspūdžių, kurių kartais nepatirsi net ir išnaršius kelis skirtingus miestus. Štai bulių kautynės yra retas reginys, išskirtinai priklausantis lotynų šalims, o Europoje didžiausi bulių kovų renginiai vyksta būtent Madride. Nuo bulių kovų galima vos akimirksniu persikelti į meno kūriniais nukabintus garsiausius muziejus. Madrido įžymybė – auksinis meno trikampis – trys garsiausi miesto muziejai, talpinantys pačius įspūdingiausius meno kūrinius.

 

Sporto mylėtojai gali išpildyti savo svajonę ir apsilankymo Madride metu apsilankyti Santiago Bernabeu stadione. Tai antras pagal dydį stadionas Ispanijoje, kur telpa apie 85 tūkstančiai žiūrovų. Kiekvienam futbolo sirgaliui čia gyvai stebėti svarbias rungtynes tampa vienu didžiausių ir nepamirštamiausių gyvenimo įvykių. 

Madrido mados savaitė koncentruojasi į kelis pagrindinius tikslus – pirmiausiai, pasauliui pristatyti unikaliausius ir verčiausius dėmesio ispanų dizainerių darbus, antra – suteikti galimybę mados savaitės renginiuose pasirodyti ir kitų šalių dizaineriams, kurie ispanams pristatytų mados naujoves bei aktualiausias tendencijas. Nė nereikia kalbėti apie ekonominę Madrido mados savaitės naudą – renginys sutraukia daugybę svečių ir visas miestas tiesiog verda šventišku ir stilingu ritmu. 

Tad nedelskite ir įsigykite pigų skrydį į Ispanijos miestą – Madridą.