Laukiatės? Kodėl verta namų valymą patikėti profesionalams

By , in Namai on .

Namu valymas

Nėštumas – džiugus laukimo laikotarpis, kuriuo kiekviena būsima mamytė turėtų rūpintis savimi ir mėgautis laiku. Švara namuose šiuo laikotarpiu yra labai svarbi, padeda užtikrinti puikią savijautą. Visgi to negalima pasakyti apie patį namų valymą: daugeliui besilaukiančiųjų ši veikla primena maratono bėgimą, o to juk visai nesinori. Mieguistumas, energijos stygius ir riboti judesiai apsunkina grindų plovimą, sudėtingiau nei įprastai tampa pasiekti sunkiai prieinamas vietas. Sumažėjusi plaučių talpa ir jautrumas nemaloniu padaro dulkių šluostymą ir siurbimą, o kur dar jautrumas įvairiems kvapams ir galimybę įkvėpti toksiškų medžiagų… Išvada tik viena – namų valymas nėštumo metu turėtų būti patikėtas profesionalams.

Šalin rankas!

Namų valymą nėštumo metu gaubia daug mitų, tačiau kai kurie jų yra teisingi ir pagrįsti moksliškai. Pavyzdžiui, ar girdėjote, kad keičiant katės kraiką yra perduodama taksiplozmozė, pavojinga nėščiosioms. Tad jei auginate katę, jos dėžutės valymą patikėkite kam nors kitam. Taksiplozmozę sukelia parazitas, kuris suaugusiesiems įprastai nekenkia, tačiau jo poveikis vaisiui gali būti gerokai stipresnis. Ši infekcija taip pat gali kilti nuo žalioje mėsoje ir dirvožemyje esančių parazitų, tad venkite šių darbų:

  • Tuštinti šiukšliadėžę;
  • Dirbti su dirvožemiu: persodinti gėles, kiemo augalus ir pan.;
  • Ruošti žalią mėsą.

Jei šių darbų išvengti nepavyksta, visada naudokite pirštines ir po darbu nusiplaukite rankas su muilu.

Poremontinis valymas

Namu guruSužinoję apie naują šeimos narį, tėveliai dažnai skuba įrengti jam kambarį. Viskas tiesiog puiku: galite rinkti baldus, kilimus, dekoracijas. Vis dėlto venkite kontakto su dažais ir statybinėmis medžiagomis ir jokiu būdu nesiimkite šio darbo pati. Net ir ekologiški netoksiški dažai dirgina kvėpavimo takus, gali sukelti alergines reakcijas, be to, remontuojamame kambaryje nepavyks išvengti dulkių, kurios su oru patenka į kvėpavimo takus.

Taip pat venkite ir būti namuose, kai atliekami vaiko kambario remonto darbai – statybinės dulkės lengvai sklinda oru ir prikimba prie įvairių paviršių. Stenkitės statybininkams dirbant užtikrinti kambario sandarumą, o baigus remonto darbus, kvieskite profesionalus. Postatybinis namų valymas yra ta paslauga, kurios reikia: „Namų guru“ darbuotojai surinks ir išmes šiukšles ir pašalins dulkes nuo visų paviršių bei oro, todėl neliks jokio pavojaus jų įkvėpti.

Kvieskite namų tvarkytoją

Namų valymas nevargins ir neerzins, jei patikėsite šį darbą kitiems. Profesionalias valymo paslaugas teikiančios įmonės puikiai pasirūpins namų švara. Galite sudaryti patogų grafiką, kuriuo namų valymo paslaugos bus teikiamos, ir suskirstyti darbus į dažnesnius ir retesnius.

Besilaukiančios moterys dažnai kenčia nuo paaštrėjusios uoslės ir neigiamo dulkių poveikio, be to, joms didesnį pavojų sukelia įvairios bakterijų sukeliamos infekcijos. Užsakant valymo paslaugas šios problemos pavyks išvengti, nes profesionalai pasirūpins ir namų tekstile, ir periodiniu minkštų baldų valymu. Tai itin svarbu šaltojo sezono metu, nes mikrobai ir virusai kaupiasi būtent ant minkštų audinių paviršių namuose.

Pasirinkdami „Namų guru“ komandą galite rinktis paslaugą ekologiškas namų valymas Vilniuje. Švarai užtikrinti bus naudojami natūralios kilmės valikliai be cheminių medžiagų, draugiški ir žmogui, ir gamtai. Namų valymas necheminėmis priemonėmis sumažins alerginių reakcijų riziką ir užtikrins švarą, pašalins mikrobus, tačiau nesukels jokių nepatogumų.

Jei kraustotės…

Nemažai šeimų laukdamos mažylio yra linkusios keisti gyvenamąją vietą. Jei nusprendėte kraustytis, patikėkite naujų namų švarą „Namų guru“. Mes suteiksime visas reikalingas paslaugas ir pasirūpinsime, kad Jums atvykus namai būtų visiškai švarūs, nesvarbu, čia ką tik vyko remontas ar ką tik išsikraustė senieji gyventojai.

Švariuose namuose iš karto pasijusite geriau: po valymo neliks nemalonių ir erzinančių kvapų (pavyzdžiui, jei ankstesnieji gyventojai laikė naminį gyvūną), dulkių ir kitų nešvarumų. Namų valymas apima visas namų zonas ir sunkiai pasiekiamas vietas, kurios įprastai kaupiasi daugiausiai dulkių. Taigi atsikraustę į išvalytus naujus namus jausitės daug jaukiau, o rūpestį dėl švaros pakeis malonus įsikūrimo džiaugsmas.

Mėgaukitės nuostabiu mažylio laukimo laikotarpiu, o visais namų švaros rūpesčiais pasirūpins „Namų guru“. Mūsų paslaugos – tai ne tik namų valymas, tai galimybė mūsų klientams turėti daugiau laiko turiningam laisvalaikiui.