Kokį parketą rinktis?

By , in Namai on .

Kurį laiką pačios populiariausios prekės statybinių medžiagų parduotuvėse buvo parketas ir tapetai. Vėliau parketas buvo nepelnytai pamirštas, tačiau šiomis dienomis, tobulėjant technologijoms, parketas vėl tapo bene populiariausia grindų danga.  Tad ką reikia žinoti renkantis parketą?

Parketą galima drąsiai vadinti ekologiška namų dekoravimo medžiaga. Jeigu gamtos tarša – jums gana aktualus klausimas, žinokite, jog parketas yra lengvai perdirbama medžiaga. Plati parketų gama šiuolaikinėje rinkoje leis pasirinkti norimos spalvos, rašto ir dydžio nekenksmingas nei aplinkai, nei jums parketlentes. Be to, parketas turi savybę visuomet išlikti madingu, kad ir kokios sklaidyto namų dekoravimo mados tendencijos, parketo grindys niekuomet neatrodys senamadiškai.  Natūralios gamtos spalvos bet kurios paskirties patalpai suteiks šviesos ir jaukumo.

Jeigu nutarėte parketlentes kloti savo namuose patys, tuomet, tikriausiai, turite nemažai patirties tokiuose darbuose. Jeigu ne, tuomet geriau šį darbą patikėti profesionalams. Visgi, jeigu parketą klosite patys, kokią grindų dangą pasirinkti būtinai pasitarkite su profesionalais. Galbūt jie jus įtikins, jog tik teisingai ir gerai sumontavus medines grindis jos tarnaus ilgus metus.

Galvojate apie parketą šildomoms grindims? Tai teisingas sprendimas. Prekybininkai pasakoja, jog šiomis dienomis vis dažniau domimasi parketu šildomoms grindims. Apie šildomas parketo grindis sklinda daugybė mitų. Manoma, jog medienos turinčios grindys apskritai negali būti šildomos. Kalbant apie parketlentes šildomoms grindims, reikia paminėti, jog jos yra tikrai tam tinkamos. Tereikia tik parinkti tinkamą storį. Tiesiog  parketlentės storis neturi viršyti 15 mm. Tuomet galėsite džiaugtis šiltomis ir puikiai bei prabangiai atrodančiomis grindimis.

Galiausiai – parketą visuomet bus patogu išsirinkti internetu. Šiuolaikiniame pasaulyje, norint įsigyti stambesnes prekes, visai nebūtina važiuoti į didžiuosius šalies miestus. Tereikia internetinėje užklausoje suvesti aktualius raktinius žodžius ir jūs gausite visą sąrašą įmonių, kurios prekiauja kokybišku ir pigiu parketu bei gali pasiūlyti profesionaliai sumontuoti jį jūsų namuose.