Kodėl stalviršiai yra itin svarbi namų detalė?

By , in Namai on .

Kodėl stalviršiai yra itin svarbi namų detalė? Šį klausimą girdi vos ne kiekvieną dieną stalviršių gamintojai ir prekybininkai. Atsakymas paprastas – stalviršiai yra ta interjero detalė, kuriai tenka patirti daugiausia nepageidautino poveikio. Į stalą remiamės, dedam karštą maistą, tad stalviršiai turėtų būti itin kokybiški ir patvarūs, jog galėtumėte  puikiu stalu džiaugtis ilgą laiką.

Specialistų teigimu, šiandien klientai, galvodami apie pasirenkamų stalviršių kokybę,  kreipia dėmesį į tris aspektus – ilgaamžiškumą, kainą bei išvaizdą. Tai tikrai puikus derinys, jeigu jūsų pasirinktas stalviršis šiose srityse turės stiprų pliusą. Atsižvelgiant į tai, rinkoje patys populiariausi yra natūralaus ar dirbtinio akmens bei įvairių laminatų stalviršiai. Norėtume išskirti paskutinį variantą.

Aukšto slėgio laminato stalviršiai be konkurencijos pirmauja pirkėjų tarpe. Jie gaminami aukšto slėgio laminato dangą klijuojant prie medžio drožlių plokštės. Kita paslaptis, kodėl laminato stalviršiai tokie populiarūs – gera kaina. Ir tai tikrai ne vieninteliai šios dangos privalumai. Laminato stalviršiai pasižymi ilgaamžiškumu ir gausia spalvų palete. Galiausiai – juos lengva valyti ir prižiūrėti.

Kalbant apie stalviršių spalvas, reikia pasakyti, jog jau minėti laminato stalviršiai paprastai būna pilkos spalvos. Tai nereiškia, jog galite rinktis tik vieną įkyrėjusią pilką spalvą. Pilkas tonas turi daug atspalvių, todėl galima dairytis nuo gana sodrių ir tamsių pilkų atspalvių iki vos pilkumą turinčių, tarsi visai baltų stalviršių.

Specialistai pastebi, jog dažnas klientas teiraujasi natūralių ar dirbtinių akmenų stalviršių. Sakyti, jog tokios stalo dangos nepatvarios ar estetiškai nepatrauklios būtų tikrai neteisinga. Jos išties kokybiškos. Visgi, atsakingai įvertinkite savo galimybes. Jeigu jūsų finansinė padėtis leidžia rinktis brangesnį stalviršį, dairykitės granito, marmuro, kvarco ar kitokių stalo dangų. Jeigu norite pigesnio, bet tikrai ne mažiau kokybiško varianto, laminato stalviršiai – racionaliausias pasirinkimas.