Kaip susieti ausines su išmaniuoju laikrodžiu?

By , in IT on .

Šiais laikais technologijos yra ženkliai pažengusios į priekį, todėl vis mažiau stebina faktas, kad anksčiau naudoti aksesuarai dabar tapo kur kas funkcionalesni. Išmanieji laikrodžiai yra puikus to pavyzdys: jie ne tik leidžia sužinoti, kiek dabar yra valandų, bet ir stebi mūsų sveikatos būklę, miego režimą ir kitais būdais skatina gyventi aktyviau ir sveikiau. Maža to, naudojantis jais, netgi galima klausytis mėgstamos muzikos. Toks scenarijus yra įmanomas net ir tuomet, jei išmaniajame laikrodyje nėra integruoto garsiakalbio – tuomet prie šio įrenginio reikės prijungti ausines. Šį kartą pakalbėsime apie tai, kokiais būdais galima tai padaryti.

Ar susiejimas yra įmanomas?

Pirmiausiai turėtumėte įsitikinti, kad ausinės ir išmanusis laikrodis yra suderinami tarpusavyje. Abu šie prietaisai turi palaikyti Bluetooth ryšį. Kitaip tariant, Jums bus reikalingos bet kurios, pavyzdžiui, Samsung belaidės ausinės – būtent tokio tipo modeliai palaiko šį ryšį. Su išmaniais laikrodžiais bus dar paprasčiau, kadangi praktiškai visi iš jų naudoja Bluetooth ryšį. Visgi, rinkoje galima rasti ir vieną kitą išimtį, tad nesuklysite, jei šią informaciją patikrinsite papildomai.

Taip pat reikėtų įsitikinti jų suderinamumu. Šis aspektas labiausiai aktualus tuo atveju, jeigu naudojate kompanijos „Apple“ produkciją – dažniausiai jų siūlomi prietaisai yra poruojami tarpusavyje. Visgi, daugelis laikrodžių ir Bluetooth ausinių gali veikti ir su kitų gamintojų įrenginiais, tačiau dėl viso pikto šią informaciją reikėtų pasitikrinti papildomai. Galiausiai reikės įsitikinti, ar abu prietaisai yra pakankamai įkrauti ir padėti netoli vienas kito – tuomet bus galima pradėti jų susiejimą.

Ką reikia padaryti norint susieti ausines su išmaniuoju laikrodžiu?

Jei belaidės ausinės ir išmanieji laikrodžiai vyrams bei moterims atitinka prieš tai aptartus kriterijus, pats susiejimas bus ypač paprastas – šį veiksmą galėsite atlikti vos keliais žingsniais. Pirmiausiai turėtumėte įsitikinti, ar ausinės yra susiejimo režime, o tuomet išmaniajame laikrodyje reikės surasti nustatymus ir Bluetooth ryšio parinktis. Kai kuriuose prietaisuose juos galima rasti ir sparčiųjų nustatymų skyrelyje, kuris yra matomas tuomet, kai braukiama per ekraną nuo jo viršaus. Atradę šiuos nustatymus, galėsite ieškoti kitų netoliese esančių Bluetooth priedų – tarp jų bus ir Jūsų ausinės. Kai kurie prietaisai poravimo metu gali paprašyti įvesti slaptažodį arba PIN kodą.

Priklausomai nuo konkrečių modelių, šios instrukcijos gali nežymiai skirtis. Pavyzdžiui, naudojant „Apple“ produkciją ir tą patį „Apple ID“, šios kompanijos ausinės prie įrenginių gali prisijungti automatiškai. Tačiau iš esmės pats principas išlieka tas pats – išmanieji laikrodžiai su ausinėmis yra poruojami pasitelkus Bluetooth ryšį.

Kaip pridėti muzikos į išmanųjį laikrodį?

Belaidės ausinės su išmaniaisiais laikrodžiais dažnai yra poruojamos dėl to, kad būtų galima patogiau atsiliepti į skambučius, tačiau daugelis jas nusprendžia naudoti ir dėl muzikos klausymosi. Jei taip nuspręsite padaryti ir Jūs, pravartu pasirūpinti mėgstamiausių dainų biblioteka savo laikrodyje. Vis daugiau gamintojų siūlo specialias programėles, skirtas būtent šiam tikslui. Pavyzdžiui, naudodami Apple Watch laikrodį, muziką galėsite pridėti naudodami „Apple Music“ programą, o Samsung išmaniųjų laikrodžių savininkai galės išbandyti „Galaxy Wearable“ programėlę. Jei panašių sprendimų savo prietaise nerasite, galite išbandyti populiariausių muzikos platformų siūlomas programėles, skirtas būtent išmaniesiems laikrodžiams.

Akivaizdu, kad išmaniųjų laikrodžių ir ausinių susiejimas nereikalauja specifinių žinių – svarbiausia, kad abu prietaisai palaikytų Bluetooth ryšį ir būtų suderinami tarpusavyje. Jei nuspręsite atsinaujinti, platų šių gaminių pasirinkimą rasite užsukę į Pigu.lt el. parduotuvę.