Kaip rasti darbą užsienyje be anglų kalbos

By , in Prekės ir paslaugos on .

Nors šiais laikais anglų kalbos mokėjimas daugeliui žmonių yra visiškai natūralus ir ši kalba juokais net nebevadinama užsienio kalba, tačiau vyresnio amžiaus asmenims išmokti naują kalbą – iššūkis. Nieko keisto, kad ir emigracija atrodo kur kas sudėtingesnis procesas nei jauniems, kurie dažniausiai greičiau prisitaiko prie aplinkos.

Olandija – patraukli kryptis

Galima tik pasidžiaugti, kad norintys daugiau uždirbti ir tuo pačiu praplėsti savo akiratį tikrai ras šalis bei darbus, kuriuose nereikia susikalbėjimo. Net ir darbas Olandijoje be anglų kalbos – labai įvairus, tad kiekvienas ir kiekviena gali rasti variantą, kuris jam labiausiai tinka.

Įdarbinimo agentūros – geriausias pasirinkimas

Kadangi darbo paieškos reikalauja labai daug laiko bei pastangų, natūralu, kad daugelis žmonių kreipiasi į agentūras, kurios padeda ne tik susitvarkyti dokumentus, tačiau ir randa labiausiai poreikius patenkinančią darbo vietą. Žinoma, daugelis siūlo darbo pozicijas be anglų kalbos.

Nereikia tikėtis, kad pozicijos be kalbos bus labai aukštos. Dažniausiai pradedama nuo žemiausių žingsnių, tačiau noriai dirbant ir mokantis – paprastas darbas gali virsti kvalifikuotu, o tai atveria dar didesnes galimybes.

Vertėjas – galimybė. Tačiau ar patraukli?

Nusprendus, kad įdarbinimo agentūra nereikalinga – visada galite darbo ieškoti pats. Tokiu atveju peržiūrėkite konkrečios šalies, kuri Jus labiausiai domina skelbimus internete. Žinoma, jie dažniausiai yra tos šalies kalba, tad vertimas – reikalauja laiko.

Taip pat su darbdaviu tenka daryti Skype pokalbius, kurių metu aptariamos smulkmenos. Vėlgi, be kalbos – sunku. Alternatyva yra samdytis vertėją, tačiau vertimai žodžiu yra gana brangi paslauga, tad galiausiai už viską sumokėsite kur kas daugiau nei iškart pradėjus bendradarbiauti su agentūromis. Papildomas minusas, kad su vertėju viskas trunka kur kas ilgiau, kadangi ir po pokalbio negalite būti tikras, kad darbo pozicijai būsite atrinktas.

Net ir be užsienio kalbos darbo radimas užsienyje nėra neįmanomas. Tik dažniausiai trunka daugiau laiko. Agentūros – geriausias tarpininkams. Ypač tiems, kurie skuba.