Įsitaisykite patogiai! TV3 programa žada įdomybių!

By , in Laisvalaikis on . Tagged width: ,

tv3 programaiena iš karaliaujančių lietuviškų televizijų neabejotinai yra TV3. Tad nenuostabu, jog TV3 programa sulaukia didelio susidomėjimo. Nusprendus patikrinti, kas gi bus rodoma, nustembama gerąja prasme. Intriguojantys filmai ir turiningos laidos džiugina ir kino mėgėjus, ir norinčius naujų istorijų.

Ne veltui šio straipsnio iliustracija pasirinkta sofa. Juk televizorius ir sofa – tarsi susivieniję simboliai. Beje, ar iliustracijoje esančio minkštojo baldo spalva jums neprimena animacinio serialo „Simpsonai“? To paties, kurio pristatinėti nereikia; to paties, kuris rodomas per populiariąją TV3 televiziją. Galbūt sofa vieniems asocijuojasi su tingumu, kitiems su poilsiu, bet nesuklysime pasakydami, kad tai yra ir televizoriaus žiūrėjimo dalis. Juk malonu patogiai įsitaisyti po darbo ir pasimėgauti įdomia programa.

Suprantama, kad esant tokiam populiarumui reikalinga ir kruopščiai apgalvota TV3 programa. Laidos ir filmai, jų parinkimas turi labai daug įtakos, ar žiūrovai įsijungs televizorių. Tačiau aktualus ne vien šis aspektas. Kalbant apie laidų bei filmų rodymo laiką būtina paminėti organizuotumą. Juk viskas tikrai nevyksta chaotiškai. Įsivaizduokite tokią komišką situaciją: sprendžiama, kada ką rodyti; vienas šaukia „tegul 9 valandą būna „Simpsonai“, kitas atsiliepia „gerai, o pusę dešimtos rodysim žinias“, trečias pritaria ir priduria, kad „reikia kur nors įterpti naują serialą“, tada nusprendžiama, kad „dedam tą serialą ten, kur dar laisva, – gal į trečią nakties“.

Sutikite, jei viskas būtų taip sprendžiama, televizija atbaidytų nemažai žiūrovų. O štai dabar TV3 programa išdėliota ne bet kaip – ji sudaryta apgalvojus laiką. Tai svarbu ne tik pačiai televizijai, bet ir žiūrovams. Juk pastariesiems rūpi, kad mėgstamas laidas transliuotų kuo patogesniu metu. Įsitaisykite komfortiškai – TV3 filmų grafikas žada įdomybių!