Į gyvūnų laidojimą negalima žvelgti atsainiai

By , in Gyvūnai on .

Jei mylite gyvūnus ir be jų negalėtumėte įsivaizduoti nei akimirkos, turbūt per savo gyvenimą esate auginę ne vieną augintinį. Tai reiškia, kad jūs puikiai suprantate, kad anksčiau ar vėliau su augintiniu tenka atsisveikinti. Nepaisant to, kokį gyvūną beaugintume, įprastai jų gyvenimo trukmė būna trumpesnė nei žmonių, todėl natūralu, kad kiekvieno gyvūno šeimininkui galiausiai tenka susidurti su netektimi. Taip, tai labai skaudina ir sukelia daugybę neigiamų emocijų, tačiau, kad ir kaip sunku bebūtų, reikia susiimti ir nepalūžti. Supraskite, kad kiekvienos gyvos būtybės galiausiai laukia vienas ir tas pats. Tai yra neišvengiama. O tam, kad jums būtų lengviau susitaikyti su mylimo augintinio netektimi, galvokite, jog jis iškeliavo ten, kur jam bus dar geriau. Kaip bebūtų, būdų, kurie padeda pasimiršti ir susitaikyti su tuo, kas yra neišvengiama – daugybė. Tačiau nepamirškite, kad tai nėra svarbiausia. Svarbiausia tokiu atveju yra tinkamai pasirūpinti augintinio laidotuvėmis.

Gyvunu kapinesIr reikėtų pripažinti, kad nemažai daliai augintinių šeimininkų gyvūno laidojimas atrodo kaip nereikšmingas „formalumas“. Deja, bet tai yra labai neteisinga. Ne veltui yra įrengtos oficialios gyvūnų kapinės. Jos skirtos mirusių augintinių laidojimui, todėl jei susiduriate su tokia netektimi, kodėl turėtumėte elgtis priešingai, savo augintinį palaidodami bet kurioje jums patogiausioje vietoje? Jei to nedarome mirus žmogui, ar tikrai visa tai normalu augintinių laidojimo atveju? Akivaizdu, kad atsakymas yra aiškus. Tiesiog dauguma žmonių nesivargina pasirūpinti tuo, kas yra būtina, pasirinkdami patį paprasčiausią ir neteisingiausią variantą.

Todėl jei jūs turite augintinį, kurį mylite ir kuriuo kasdien rūpinatės, nepamirškite to didelio rūpesčio ir tuomet, kai su savo augintiniu jums teks atsisveikinti. Net jei visa tai pareikalaus nemažų papildomų pastangų, ar tikrai norėtumėte, jog jis būtų palaidotas labai atsainiai? Tuo tarpu, jei niekuomet mirusio augintinio nebuvo tekę laidoti gyvūnų kapinėse, nenusiminkite – tai jums nesukels jokių papildomų nepatogumų, jei susisieksite su gyvūnų laidojimo paslaugų teikėjais, kurie tokiais atvejais gali pasirūpinti absoliučiai kiekviena užduotimi, leidžiant jums išvengti bet kokių rūpesčių.