Greitas keksiukų receptas

By , in Laisvalaikis on .

Jeigu jūsų paklaustume, koks desertas jums skaniausias, tikriausiai ne vienas atsakytumėte – keksiukai. Ir ta visai nestebina, nes apie šiuos konditerijos gaminius su nostalgija kalba  jau garbaus amžiaus sulaukę senjorai, į viduramžį įžengę vidutinio amžiaus žmonės, baruose šėlstantys jaunuoliai bei darželį lankantys mažyliai. Gardūs, purūs ir minkšti keksiukai yra  nuo seno žinomas skanumynas, kuris visuomet buvo noriai kepamas visų laikų šeimininkių. Taigi, koks tas greitas keksiukų receptas?

Konkrečių receptų su nuodugniu ingredientų sąrašu čia mes jums nepateiksime, tačiau su mielu noru užvesime ant kelio. Internete apstu įvairiausių keksų ir keksiukų receptų. Jums tereiks išsirinkti pagal norus, galimybes ir galbūt praktiką desertų kepime. Jeigu jos turite pakankamai,  drąsiai rinkitės sudėtingus receptus. Jeigu esate visiškai naujokas, be abejonės, išbandykite ką nors paprastesnio. Tuomet galima pereiti ir prie sudėtingesnių kepinių.

Kalbėdami apie greitą keksiukų receptą, šiek tiek įjungsime humoro: pats greičiausias receptas – išsirinkti juos jau iškeptus! Kur jų ieškoti?  Daug desertų Bijola svetainėje byloja, jog keksiukų pasirinkimas šiuolaikinėje konditerijos gaminių rinkoje yra išties stulbinantis, be abejonės, žavintis. Juk smagu, kad galima išsirinkti saldų kepinį bet kokiai progai: vaikų gimtadieniui, suaugusiųjų jubiliejui, romantiškai vakarienei, kalėdiniam renginiui, velykiniams pusryčiams ir net pretenzingam įmonės ar prekės ženklo pristatymui.

Desertų virtuozų paslaugomis pasinaudoję klientai pasakoja, jog tokie keksiukai yra ne tik tobulai gražūs, bet ir nepaprastai skanūs. Kaip minėjome, keksiukai šioje žemėje gaminami jau ne vieną šimtmetį. Tad receptai yra ištobulinti iki begalybės. O virtuvės meną gerai įvaldę meistrai sugeba pasinaudoti visomis įgytomis žiniomis ir savo klientams pateikti paties įvairiausio skonio keksiukus. Jums tereikia nuspręsti ką šiandien rinksitės: klasikinius keksiukus ar, sakykim, su razinomis, riešutais ar uogomis.