Garsiausios ir įspūdingiausios vietos Barselonoje

By , in Laisvalaikis on . Tagged width: ,

pigus bilietai i barcelonaBarselona yra vienas lankomiausių Europos miestų. Itin gausiai turistų lankomas Barselonos senamiestis yra ne vienam keliautojui giliai atmintyje įsirėžusi vieta, kerinti savo įspūdinga kultūra ir architektūra. Čia stūkso tūkstančio metų senumo gotikinės architektūros šedevrai, kuriuos supa modernūs pastatai, krautuvėlės, biurai. Taigi Barselona yra miestas, kuriame susilieja senųjų laikų dvasia ir šiandienos gyvenimo ritmas. Čia pristatysime garsiausias vietas, kurias būtina pamatyti kiekvienam, pirmą kartą apsilankiusiam šiame įstabiame Ispanijos mieste. Pigų skrydį į Barseloną siūlome užsirezervuoti iš anksto. 

Sagrada Familia bažnyčia. Tai dažniausiai pasitaikantis vaizdas, kurį matome atvirukuose iš Barselonos, įvairiuose straipsniuose apie šį miestą ir kitur. Šis pastatas yra savotiškas Barselonos simbolis, kurį atpažins kiekvienas kelionėmis besidomintis žmogus. Sagrada Familia bažnyčia yra tikras fenomenas – ji ne tik stulbina fantastišku fasadu, bet yra statoma jau virš šimto metų ir planuojama baigti statyti 2030 metais. Architektas – garsusis Antonio Gaudi.

Gotikinis kvartalas. Nors ką tik minėta Sagrada Familia bažnyčia yra šių laikų statinys, Barselona garsėja ir didele gausa senųjų gotikinių statinių. Juk būtent viduramžiais šis miestas pradėjo klestėti ir užsitarnauti gerą vardą Europos miestų kontekste. Gotikiniame kvartale (Barri Gotic) išvysite istorinį Barselonos miesto centrą, kurio ištakos siekia net romėnų laikus.

Stebuklingas fontanas Montjuic. Šis miesto objektas nepaprastas – kiekvieną savaitgalį nustatytu laiku rengiami šviesų, muzikos ir ritmingai „šokančių“ fontano srovių šou. Šis spalvingas reginys yra unikalus – o dar įspūdingesnė fontano programa pristatoma Merce festivalio metu vasaros pabaigoje. Tuomet miesto svečiai gali grožėtis ne tik garsiuoju fontanu, bet ir fejerverkais, lazerinėmis vizualizacijomis vandenyje ir nuostabia muzika.

Pikaso muziejus. Žavitės menu? Dar labiau dievinate modernų meną? Tuomet privalote apsilankyti Pikaso muziejuje Barselonoje. Menininko šeima gyveno Barselonoje nuo 1895 iki 1904 metų – šiuo laikotarpiu Pikaso jau skleidėsi kaip menininkas, todėl natūralu, jog Barselona buvo miestas, šiuo metu labiausiai įkvėpęs būsimą genijų. Tarp 4000 menininko darbų pamatysite ne tik garsiausius paveikslus, bet ir pačius ankstyviausius jo eskizus bei keramikos darbus.

Tad nedelskite ir įsigykite pigius lėktuvo bilietus į Ispanijos miestą – Barseloną.