Ezoterika apie ketinimų galią

By , in Laisvalaikis on .

Viena patarlė sako, jog geriau žvirblis rankoje, nei meška girioje. Ar tai reiškia, kad mes turėtume susitaikyti su mažais pasiekimais, užuot siekę įgyvendinti ir realizuoti maksimumą?

Ezoterika ir ezoteriniai mokslai teigia, kad visi rezultatai, kurių siekiame, priklauso nuo mūsų ketinimų, tai reiškia ne vien nuo norų, planų ir žingsnių juos įgyvendinant, bet atsakymų į klausimą, kodėl visa ta darau? Kam man to reikia? Kodėl ketinu to imtis?

Ezoterika arba visų mokslų ir pasekimų sintezė, padeda mums suprasti visumą, jog bet koks rezultatas lyg dėlionė, susideda iš atskirų dėlionės gabalėlių: kai jie susideda į visumą – mes pasiekiame tai, ko norime, ką buvome suplanavę ir kas mums šiame gyvenimo etape yra labai svarbu.

Ketinimas arba itin svarbi šios rezultatų dėlionės dalis, dažnai yra nuvertinamas arba į jį išvis nekreipiama dėmesio. Siekiant rezultato tai gali būti pamatinė klaida, trukdanti išlieti kokybišką pagrindą, ant ko statomas visas noras, su visom jo energijom, planais ir resursais.

Siekiant tikslo realizacijos, ekonomika ypač pabrėžia planavimą ir kiekvieno žingsnio analizę be pagrįstumą. Sociologija – aplinkinių žmonių įtaką, pagalbą ateinančią iš sociumo arba priešingai – trukdžius. Psichologija išaukština reikiamas žmogaus charakterio savybes, tokias kaip diplomatija, gebėjimas prisiimti atsakomybę, drąsa, rizikos tolerancija bei savikontrolė. Ketinimas arba itin svarbi rezultato dėlionės dalis, nesureikšminamas ir dažniausiai būtent ezoterika užsimena apie harmoningą bet kokio sumanymo, noro ir projekto integraciją į mus supančią aplinką bei sociumą, siekiant bendro visiems mums svarbaus gėrio kūrimo.

Kodėl vieni norai išsipildo lengvai, o kiti, nors ir su dideliais resursais ir pastangomis – per kančias ir trukdžius? Paaiškinimą galime rasti ezoterikoje ir būtent ezoteriniai mokslai suteikia žinių apie tai, jog kai mūsų ketinimas yra suderintas su žmonijos, žemės, visatos planu, jis realizuojasi lengvai. Galime suprasti, kad jei kursim tai kas ir kitiems neš kokį nors gėrį – tikslą pasieksime lengviau. Vertėtų daugiau pasigilinti, ką apie tai sako ezoterika, kokių žinių ten galime rasti ir kokių patarimų apie tokią svarbią ketinimo galią. Juk tai gali padėti mums sėkmingai judėti link tikslo.