Durex lubrikantai ir didelė skirtingų rūšių įvairovė

By , in Prekės ir paslaugos on .

Lubrikantai

Anksčiau lubrikantai būdavo tik vienos rūšies, todėl žmonės neturėjo didelio pasirinkimo. Teko tenkintis tuo, ką siūlė rinka, tačiau, laikui bėgant, šių priemonių gamintojai ėmė siūlyti vis daugiau naujų ir tobulesnių bei efektyviau veikiančių priemonių. Vieni populiariausių pasaulyje prezervatyvų ir kitų seksui skirtų priemonių gamintojai yra Durex, kurie sugebėjimo visiems įrodyti, kad Durex lubrikantai gali patenkinti pačius įvairiausius kiekvieno vartotojo poreikius.

Ieškantys lubrikantų, tikrai nenusivils – jų yra daugiau, nei pajėgsite išbandyti. Kad ir kokių pageidavimų ar norų turėtumėte – šiais laikais tikrai galėsite išsirinkti jums tinkančią priemonę. Pavyzdžiui, galima išbandyti vandens pagrindų sukurtą lubrikantą, kas skiriasi nuo visų kitų tokio tipo lubrikantų. Jo struktūra yra kitokia – jis nėra lipnus ar riebus. Užteptus jį ant odos, jaučiamas švelnumas. Minėti gamintojai taip pat siūlo ir lubrikantus, kurie turi šildomąjį poveikį, leisdami pajusti itin aštrius seksualiniai pojūčius.

Kai kuriems vyrams ir moterims lytinio akto metu kartais patinka jausti tam tikrą dilgčiojimą. Dabar Durex lubrikantai suteikia tokią galimybę. Kiekvienas, išbandęs šios rūšies lubrikantą, galės mėgautis unikaliais pikantiškais malonumais. Šie lubrikantai sukuria labai įdomų lengvumo ir gaivumo pojūtį, kuris labai praturtina lytinį aktą. Suprantama, tai nėra vienintelė lubrikantų, kuriuos verta išbandyti, rūšis. Ar esate girdėję, pavyzdžiui, apie Pina Coladą? Visų pirma šis pavadinimas jums tikriausiai asocijuojasi su alkoholiniu kokteiliu.

Tačiau šį kartą taip nėra. Durex prekės ženklo atstovai sukūrė naują lubrikantų rūšį, kuriai suteikė būtent šį pavadinimą. Tai taip pat yra labai švelnus ir itin malonaus kvapo lubrikantas, kuriam vargu ar galima atsispirti. Vienas didžiulis šio lubrikanto privalumas yra jo panaudojimo galimybė, t.y. jį galima naudoti kartu ir su prezervatyvais, ir su vibratoriais.

Ką gi, kaip matote, Durex lubrikantai iš tikrųjų stulbina savo įvairove. Norintys lytinio akto ar individualių žaidimų metu pasitelkti šias priemones, taip pat gali įsigyti ir nuostabaus vyšninio kvapo lubrikantą, kurio sudėtyje tikrai nėra jokio cukraus, o panaudojimo galimybės yra lygiai tokios pat plačios, kaip jau aukščiau minėto kokteilio pavadinimą turinčio lubrikanto. Norintiems išbandyti vieną iš jų, siūlome nepraleisti tokios progos ir jau dabar patirti malonesnių pojūčių.