Būsima LG G5 kaina bei ką už ją gausite

By , in IT Prekės ir paslaugos on . Tagged width: ,

Išmanieji telefonai – viena plačiausių rinkų pasaulyje. Šiuos produktus naudojame visi. Net ir ne tokiose pasiturinčiose šalyse žmonės neįsivaizduoja savo gyvenimo be šių produktų. Tačiau plati paklausa visuomet sukuria plačią pasiūlą. O elektronikos rinkoje ši tikrai didelė. Kiekvienas mūsų galėtumėme išvadinti bent kelis žinomus gamintojus, jau pristačiusius vartotojams šimtus telefonų modelių. Ką jau kalbėti apie mažiau visiems žinomus išmaniųjų gamintojus… Todėl pasirinkti iš ties sunku.

lg g5LG telefonai – vieni patikimiausių bei paklausiausių produktų. Šie išmanieji telefonai ne tik pasižymi aukšta kokybe, bet ir yra įperkami kone visiems. Tačiau vienas naujausių gamintojo produktų – G5 modelio įrenginys yra kiek brangesnis. Skirtingose parduotuvėse LG G5 kaina skiriasi, tačiau vidurkis vis vien išlieka žemesnis nei naujausių Samsung bei Apple produktų. Vis dėlto, šie visiškai nauji LG telefonai yra gausiai perkami, LG G5 atsiliepimai po šiai dienai išlieka tik teigiami. Tad kodėl kiek aukštesnė nei tikėtasi LG G5 kaina neatbaido vartotojų nuo šio prašmatnaus telefono? Šiandien straipsnyje aptarsime kodėl verta sumokėti už kone septynis šimtus eurų kainuojantį telefoną.

Tai, kas įdomiau – visada patraukliau

Kasdienė rutina atsibosta visiems. Žmogaus protas yra sukurtas taip, kad nuolatos ieškotų naujovių. Tuo pačiu principu gaminami ir LG telefonai, kurių kiekvienas turi ką nors išskirtinio. Jau matėme įrenginius lenktu krašteliu kaip Samsung Galaxy S6 Edge ir S7 Edge išmanieji telefonai. Tačiau LG savo naujuoju modeliu siūlo Jums dar neregėtą inovaciją – bateriją, kuri išsitraukia ne Jums įprastu būdu: nuėmus nugarėlę. Ši išsitraukia kaip stalčiukas. Tai ne tik visiškai nauja ir įmantru. Tai itin patogu! Be to ši savybė suteikia vilties, jog vieną dieną LG telefonai pasižymės tokiu pačiu lankstumu kaip ir asmeniniai kompiuteriai, kuriuos be vargo patys galime tobulinti pridėdami naujų detalių, keisdami procesorių ir t.t.

LG G5 kaina ir IPS Quantum vaizdo technologija

Visi susiduriame su problemomis rašant ar naršant stipriame saulės apšvietime. Tačiau G5 modelio LG telefonai šioje srityje turi pranašumą. Šiam įrenginiui buvo pritaikytas itin pažangus IPS Quantum ekranas. Šis pasižymi ne tik didesniu ryškumu, bet ir savo sugebėjimu prisitaikyti prie aplinkos apšvietimo. Karštą, šviesią vasaros dieną lauke ekranas šviečia itin ryškiai. Tuo tarpu naktį jis šviečia daug silpniau, nevargindamas Jūsų akių ryškiais kontrastais. Visą tai naujutėlaičiai LG telefonai daro automatiškai.

H840 – aukštesnė LG G5 kaina už aukštesnes specifikacijas

Kaip ir daugelis kitų įrenginių, šis produktas turi ne vieną versiją. H840 – tai brangesnis variantas, tačiau šis pasižymi didesniu galingumu. Iš esmės, didesnė LG G5 kaina yra įtakojama aštuonių branduolių Cortex procesoriaus, nes įsigiję paprastesnį variantą turėsite tenkintis 4 Branduoliais. Bet kuriuo atveju abu įrenginiai yra, galingi, tačiau aukštesnė LG G5 kaina yra skirta tiems vartotojams, kurie turi pinigų ir yra pasiryžę juos sumokėti už papildomą kokybę.