Ar šiais laikais reikalingas televizorius?

By , in IT Laisvalaikis Prekės ir paslaugos on . Tagged width: ,

televizoriaiTelevizorius ištisus dešimtmečius buvo vienas svarbiausių elektroninių prietaisų namuose. Tačiau vis labiau televizoriai užleidžia savo vietą kompiuteriams. Ir nieko nuostabaus – per kompiuterį, prisijungus prie interneto galima žiūrėti ne tik filmus ir serialus, bet taip pat ir televiziją. O nemažai televizijos kanalų turi savo internetines svetaines, per kurias skelbia jau rodytas laidas. Jas galima pažiūrėti be reklamų, todėl tai yra labai patogu. Nors ir žiūrite vėliau, nei kad rodė laidą per televiziją, tačiau vis tiek ją pamatysite. Žinoma, nepatogumas tas, kad kartais reikia palaukti savaitę ir daugiau, kol laida bus įkeltą į internetinę svetainę. Tačiau, jei niekur neskubate, tas nėra didelė bėda.

Šiandien galima rinktis ne tik iš Šilelio ir Tauro, bet iš daugybės skirtingų firmų ir modelių televizorių: https://www.b-a.eu/c1683/Televizoriai. Televizorių galite rinktis pagal kainą, įstrižainės dydį, kontrastą, kitus parametrus. Iš tiesų, nors televizorių populiarumas ir sumažėjęs ir yra daug jaunų žmonių, kurie namuose šio prietaiso neturi, tačiau televizoriai vis tiek yra perkami. Stebėtina? Tikrai ne. Televizorius kartais yra žymiai patogesnis filmų žiūrėjimui, nei kompiuteris. Tik įsivaizduokite: didelis ekranas svetainėje, kur galite nugriūti ant sofos ir tiesiog mėgautis puikiu ryškiu vaizdu bei garsu. O kaip su kompiuteriais? Na jie dažniausiai stovi ne svetainėse, o darbo kambariuose, o ir jų nepanešiosi. Na nebent tai nešiojamas kompiuteris, bet tuomet jo ekranas greičiausiai bus žymiai mažesnis, nei tikro televizoriaus.

Kokių dar privalumų turi televizorius prieš kompiuterį? Ogi vaizdo kokybė. Jei norėsite tiesiogiai žiūrėti laidas ir filmus, per televizorių matysite žymiai kokybiškesnį vaizdą, nei per kompiuterio ekraną. Be to, vaizdas per televizorių nestringa (aktualu, jei turite ne itin greitą interneto ryšį). Viską mato aktualia laiku, kol internetinis vaizdas šiek tiek vėluoja. Be to, kol užimtas kompiuteris, negalite jo naudoti kitiems tikslams. O tiek žmonių mėgsta televizorių įsijungti tik kaip muzikinį ar tiesiog garsinį foną.

Šiuolaikiniai televizoriai leidžia įrašinėti laidas. Taip taip. Galite net iš anksto nusistatyti, kokias laidas norite įrašyti. Tarkim, ryte nustatote, kada norite įrašyti televizijos laidas, o vakare, vos grįžę iš darbo, galite įsijungti televizorių, pasileisti įrašytas laidas ir džiaugtis vaizdu. Ir jūs nieko nepraleisite!

Nors šiuolaikinis kokybiškas televizorius ir nėra pigus, tačiau jo vaizdo ir apskritai kokybė yra daug geresnė nei to, kurį pirkote dar praėjusiame šimtmetyje. Nepamirškite, jog galite nusipirkti ir 3D vaizdo televizorius. Tuomet užteks į vaizdo grotuvą ar namų kino sistemos grotuvą įdėti diską su norimu 3D filmu ir galėsite mėgautis vaizdu! O koks tikroviškas jausmas per didžiulį ekraną žiūrėti pro 3D akinius įspūdingus veiksmo filmus! Išbandykite tokį dalyką ir jums tikrai jau nebekils klausimų, ar verta turėti televizorių, kai namuose jau yra keli kompiuteriai.