Apie Malagą ir ką čia verta pamatyti

By , in Laisvalaikis on . Tagged width: ,

Skrydis į MalagąAtostogos turi būti turiningas metas, kai ne į užsienį keliaujama ne tik ilsėtis, pramogauti, ieškoti suvenyrų ar tiesiog nieko neveikti, bet ir susipažinti su lankomo krašto kultūra, papročiais, virtuve ir t.t. Kiekvienas miestas kiekvienoje šalyje turi savo istoriją ir palikimą, su kuriuo verta susipažinti kiekvienam keliautojui.

Ispanija žymi ne vien Barselona, Madridu, ar jai priklausančiomis ištaigingomis salomis, į kurias kiekvieno sezono metu plūsta keliautojai. Jeigu žadate skristi į Malagą, verta išnaudoti šį laiką ir pasimėgauti visais šio Ispanijos uostamiesčio teikiamais malonumais ir kultūra.

Malagoje yra išlikęs turtingas istorinis palikimas – čia senovėje būta viduramžių kaimelių, kuriuose gyvendavo žvejai, o šiandien galima grožėtis šių kurortų architektūra ir tuo pat metu keliauti linksmintis į naktinius klubus.

Garsiausios vietos, kurias šiame mieste gausiai lanko turistai yra Crocodile parkas, Aqualand, Parque La Bateria ir kt. vietos.

Turbūt svarbiausia Malagos įžymybė – čia gyvenęs visame pasaulyje pripažintas menininkas Pablo Pikaso. Mieste yra įkurtas įspūdingas muziejus  jo vardu. Čia eksponuojami menininko darbai iš įvairių jo kūrybos laikotarpių. Tad besilankantiems Malagoje šis muziejus tampa dar vienu tašku , kurį būtina aplankyti. Net ir menu nesidomintys žmonės tikrai nustebs pajutę maištingos Pikaso kūrybos dvasią. Juk jis buvo vienas iš garsiausių modernaus meno pirmtakų.

Be Pikaso, Malagoje kilęs yra ir garsusis aktorius Antonio Banderas, tad šios garsenybės gerbėjai nusipirkę lėktuvo bilietus į Malagą turės gerą progą įsivaizduoti, kaip čia augo būsima žvaigždė.

Tačiau nereikia pamiršti, kad Malaga yra uostas prie Gibraltaro sąsiaurio, todėl aplinkui įsikūrę pilna kurortų, kuriuose galima mėgautis pasakiškais paplūdimiais ir šilta jūra.

Tik vienas skrydis į Ispanijos miestą Malagą ir galite mėgautis menu, senoviniais miesteliais ir architektūra bei puikiais paplūdimiais.